Επιτυχόντες 2023
  1. Σταυρογιάννης Αθανάσιος 8ος ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ 2ο ΓΕΛ Ευόσμου 
  2. Παπαρουσόπουλος Νικόλαος ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ 2ο ΓΕΛ Ευόσμου
  3. Δάτση Μόρφω 7η ΣΧΟΛΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΜΥ) ΣΩΜΑΤΑ 1ο ΓΕΛ Σταυρούπολης
  4. Δουμπάρατζη Μαρία ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ 1ο ΓΕΛ Ευόσμου
  5. Τσομπάνη Μυρσίνη ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ 1ο ΓΕΛ Χρυσούπολης
  6. Μπαλατίδης Δημήτρης ΙΚΑΡΩΝ 2ο ΓΕΛ Νεάπολης
  7. Καρακίτσος Σωτήρης ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ  ΓΕΛ Ζαγκλιβερίου
  8. Μπιλίτσος Δημήτρης ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΟΠΛΑ  1ο ΓΕΛ Νεάπολης
  9. Τάπαλης Νικόλαος 2ος Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1ο ΓΕΛ Σταυρούπολης
  10. Λαζαρίδης Μιχάλης Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1ο ΓΕΛ Τριανδρίας
  11. Κουφέλης Νικόλαος Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ 1ο ΓΕΛ Ευόσμου
  12. Μπούγιας Γεώργιος Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ 1ο ΓΕΛ Σταυρούπολης
  13. Κιμιτσίδης Δημήτριος Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ 2ο ΓΕΛ Νεάπολης
  14. Σεβαστίδης Κωνσταντίνος Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 1ο ΓΕΛ Σταυρούπολης
  15. Σαββίδης Γιώργος Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 1ο ΓΕΛ Τριανδρίας



Επιτυχόντες 2022
  1. Πατσίκα Ευαγγελία 3η ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 2ο ΓΕΛ Θερμαικού
  2. Γραμματικοπούλου Κική 7η ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΑΝ) Διαπολιτισμικό Ευόσμου
  3. Πασπάλη Χρύσα ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ 1ο ΓΕΛ Ευόσμου
  4. Φίγγου Ειρήνη ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (10%) 6ο ΓΕΛ Καλαμαριάς
  5. Ευαγγελίδου Αντωνία ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (10%) 2ο ΓΕΛ Θερμαικού
  6. Κερκερίδης Χαράλαμπος 10ος ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ Εσπερινό ΕΠΑΛ Ευόσμου
  7. Ισχυροπούλου Γιώτα ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ 1ο ΓΕΛ Μίκρας
  8. Κοσμίδη Αλεξάνδρα 4η Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Καλλιτεχνικό ΓΕΛ Αμπελοκήπων
  9. Αναστασιάδης Νικηφόρος 1ος Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2ο ΕΠΑΛ Επανωμής
  10. Ιωαννίδης Χρήστος Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1ο ΓΕΛ Καλαμαριάς
  11. Γκουμπανιτσά Σαββίνα Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ 3ο ΓΕΛ Ευόσμου
  12. Τσιγκάνη Πασχαλίνα Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ 1ο ΕΠΑΛ Καλαμαριάς
  13. Αδάμ Αθανασία Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ Διαπολιτισμικό Ευόσμου
  14. Μικιάλης Μιχάλης Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ 1ο ΕΠΑΛ Καλαμαριάς
  15. Σιγάλα Λουκία Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ 5ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης
  16. Αργυράκης Αλέξανδρος Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ 3ο ΓΕΛ Πολίχνης 
  17. Πανούση Χάιδω  Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ ΓΕΛ Μυγδονίας
  18. Ποντικάκης Θεόδωρος Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 1ο ΕΠΑΛ Σίνδου


Επιτυχόντες 2021​
  1. Τοκμακίδης Γεώργιος 12ος ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  2. Δόξα Αθανασία ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
  3. Ζερβάκη Σοφία ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ 2ο ΓΕΛ Καλαμαριάς
  4. Λαζαρίδου Κική ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ 2ο ΓΕΛ Αμπελοκήπων
  5. Μπάρμπας Χρήστος ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) ΟΠΛΑ 1ο ΓΕΛ Θερμαικού
  6. Αιδινόπουλος Αριστείδης ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.)
  7. Μπάγκαβου Βιργινία 13η Τ.Ε.Φ.Α.Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 27ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης
  8. Λιάμπας Μανώλης Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ 1ο ΓΕΛ Μίκρας
  9. Πιρπίρης Κωνσταντίνος Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 1ο ΓΕΛ Θερμαικού
  10. Καραγκιοζίδου Μαρία Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 2ο ΓΕΛ Εχεδώρου
  11. Γκάτσου Σωτηρία Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 1ο ΓΕΛ Καλαμαριάς
  12. Γεωργαλά Ιωάννα Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 2ο ΓΕΛ Θερμαικού 

Επιτυχόντες 2020
  1. Αιδινόπουλος Περικλής ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
  2. Κρημιτσάς Τρύφωνας ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ 1ο ΓΕΛ Θερμαικού
  3. Δεμερτζή Βασιλική 13η ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (10%) 30ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης
  4. Σταυρογιάννης Αθανάσιος 16ος ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (10%) 
  5. Δημητριάδης Ιωάννης 24ος ΔΟΚΙΜΩΝ ΛΙΜΕΝΟΦΥΛΑΚΩΝ 1ο ΓΕΛ Θερμαικού
  6. Δημόθυρας Πσχάλης Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1ο ΓΕΛ Ωραιοκάστρου
  7. Τσακιρίδης Δημήτρης Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1ο ΓΕΛ Σίνδου
  8. Ντόμπι Ειρήνη Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ 3ο ΓΕΛ Ευόσμου 
  9. Ρωμένης Θωμάς Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ 2ο ΓΕΛ Νεάπολης
  10. Καπετάνογλου Βασίλης Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ ΓΕΛ Λαγκαδικίων-Κορώνειας
  11. Κουμανιώτης Θεόδωρος Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ 4ο ΓΕΛ Ευόσμου
  12. Καραγιάννης Δημήτρης Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ 4ο ΓΕΛ Σταυρούπολης
  13. Κοβός Ιωάννης Τ.Ε.Φ.Α.Α. ΣΕΡΡΩΝ 1ο ΕΠΑΛ Σίνδου
Ο παρών ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να εξασφαλίσει για εσάς την καλύτερη εμπειρία. Μάθετε περισσότερα ή δείτε τις Ρυθμίσεις
Κατάλαβα!